KONST / Litografier / Grafiskt blad 14098009
nr 1409 8009
Tony Warren
(f. 1961), Sverige/USA
Grafiskt blad, "Eldstad". Signerad, numrerad 42/100. Giclée på duk, oramat löst blad, 50x40 cm
Tony Warren, svensk bildkonstnär född i Düsseldorf 1961.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 19:17:45
31/7 10:35:30